KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15707066
nr 1570 7066
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, Komposition, collage. Signerad, daterad -87 cm, yttermått inklusive ram: 101x70 cm
Kondition: slitage, skador
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:54:30
100 kr
200 kr